متفاوت توقات شرعی افق مشهد اذان ظهر مشهدمقدس

متفاوت: توقات شرعی افق مشهد اذان ظهر مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز وب‌گردی امکان دریافت بروزرسانی کریترز جهت تمامی بازدیدکنندگان ویندوز گوشی تلفن همراه وجود دارد

اگر از بازدیدکنندگان گوشی‌های قدیمی مایکروسافت هستید، در ادامه نحوه‌ی دریافت آخرین بروزرسانی ویندوز گوشی تلفن همراه ۱۰ را آموزش خواهیم داد.

امکان دریافت بروزرسانی کریترز جهت تمامی بازدیدکنندگان ویندوز گوشی تلفن همراه وجود دارد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مایکروسافت به تازگی انتشار بروزرسانی Creators را جهت بازدیدکنندگان گوشی های ویندوزی به سیستم عامل ویندوز گوشی تلفن همراه ۱۰ شروع کرده هست. با این حال لیست رسمی اندک گوشی های قابل بروزرسانی، باعث ناراحتی بازدیدکنندگان این پلتفرم شده است هست. ولی ظاهرا مایکروسافت به این دسته بازدیدکنندگان نیز اجازه ی دریافت آخرین بروزرسانی ویندوز گوشی تلفن همراه ۱۰ را می دهد. البته این دسته از بازدیدکنندگان باید در نظر داشته باشند که دستگا ه آن ها بعد از دریافت آپدیت کریترز به طور رسمی پشتیبانی نمی شود و مایکروسافت مسئولیتی بابت پرسشها ایجادشده در این خصوص نمی پذیرد.

عبارات مهم : آخرین

اگر از بازدیدکنندگان گوشی های قدیمی مجهز به سیستم عامل ویندوز گوشی تلفن همراه ۱۰ هستید، جهت دریافت آخرین بروزرسانی مایکروسافت باید مراحل زیر را طی کنید:
ابتدا در برنامه ی Windows Insider مایکروسافت عضو شوید. جهت دستیابی به این مهم، اپلیکیشن Windows Insider را از استور ویندوز دانلود کنید. بعد از راه اندازی اپلیکیشن آن را باز کنید و روی گزینه ی Get preview builds بزنید. در این مرحله باید نوع اشتراک خود در سرویس اینسایدر مایکروسافت را تعیین کنید.
اینسایدر ویندوز 10 موبایل
پس از گزینش نوع اشتراک و تأیید آن در مرحله ی بعدی، گوشی شما ریستارت خواهد شد و سپس با مراجعه به بخش آپدیت، قادر خواهید بود از آخرین بروزرسانی ویندوز گوشی تلفن همراه ۱۰ بهره ببرید.
در صورتی که از بروزرسانی Creators در دستگاه خود راضی نبودید، امکان بازگشت به نسخه ی قبلی ویندوز گوشی تلفن همراه ۱۰ وجود دارد. جهت این کار، از طریق ابزار Windows Device Recovery گوشی خود را فلش کنید تا از برنامه ی اینسایدر مایکروسافت خارج شوید و با اپلیکیشن Upgrade Advisor، آخرین بروزرسانی منتشرشده جهت گوشی خود را دریافت کنید.
سیاست در پیش گرفته ی مایکروسافت به این نحو است که بازدیدکنندگان خود را از دریافت آخرین بروزرسانی ها منع نخواهد کرد. بازدیدکنندگان گوشی های قدیمی ویندوز گوشی تلفن همراه مانند لومیا ۹۳۰ و ۱۵۲۰ می توانند با روش اوج همچنان از تازه ترین بروزرسانی ها جهت سیستم عامل خود بهره ببرند.
منبع: زومیت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آخرین | سیستم | همراه | دریافت | ویندوز | اپلیکیشن | بروزرسانی | مایکروسافت

امکان دریافت بروزرسانی کریترز جهت تمامی بازدیدکنندگان ویندوز گوشی تلفن همراه وجود دارد

امکان دریافت بروزرسانی کریترز جهت تمامی بازدیدکنندگان ویندوز گوشی تلفن همراه وجود دارد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog