متفاوت توقات شرعی افق مشهد اذان ظهر مشهدمقدس

متفاوت: توقات شرعی افق مشهد اذان ظهر مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز ورزشی تشکیل کمیته فنی IZSF با حضور عوامل تیم ها در باکو

کمیته IZSF با حضور نمایندگان کشورمانجهت یادآوری نکات فنی و قرعه کشی تشکیل جلسه داد.

تشکیل کمیته فنی IZSF با حضور عوامل تیم ها در باکو

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از وابط عمومی فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، کمیته فنی IZSF با حضورمهرعلیزاده، اعضاء کمیته فنی و مربیان تیم های ورزش زورخانه ای، جهت یادآوری نکات فنی و قرعه کشی تشکیل جلسه داد.
در این جلسه که با حضور مدیر و مشاور عالی فدراسیون جهانی(IZSF) برگزار شد، در ابتدا مهرعلیزاده با خیر مقدم به تیم های حاضر در مسابقات، ابراز امیدواری کرد که ورود ورزش زورخانه ای جهت نخستین بار به بازی های همبستگی کشورهای اسلامی بتواند زمینه حضور این ورزش 3000 ساله به بازی های آسیایی و المپیک را هموار سازد.
در ادامه، محمد خوشجان مدیر کمیته فنی فدراسیون جهانی به ذکر نکات فنی مسابقه های پرداخت و آخرین تغییرات فنی را بازهم جهت حاضرین در جلسه تشریح کرد.
دررپایان جلسه فنی بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی آیین نامه پیشنهادی فدراسیون ملی ج.ا.ا به وسیله جوهری مدیر فدراسیون ایران، به مسئولان IZSFتقدیم شد.
حضور ورزشکاران و مسولین ایرانی پای صندوق رای در باکو
رييس فدراسيون جهاني ورزش هاي زورخانه اي و كشتي پهلواني ، اعضاي كادر فني و ورزشكاران رشته دووميداني جمهوري اسلامي ايران، بازيكنان تيم ملي بوكس و همراهان كاروان كشورمان در بازيهاي همبستگي كشورهاي اسلامي صبحگاه امروز با حضور در سفارت ايران در باكو، آراي خود را براي گزینش رييس جمهور به صندوق انداختند.
دكتر محسن مهرعليزاده، رييس فدراسيون جهاني ورزش هاي زورخانه اي و كشتي پهلواني در حاشيه اين برنامه گفت: حضور پرشور ايرانيان ساكن آذربايجان نشانه اميدواري، اعتماد و تعصب به نظام پرشكوه جمهوري اسلامي هست. مردم كشورمان قصد دارند آينده پرشكوه كشورمان را استمرار ببخشند و اين حضور چشمگير، نمادي از همين اهتمام هست.
بهرام افشارزاده ، مشاور اجرايي فدراسيون جهاني نيز با تجليل از استقبال مردم از حضور پاي صندوق هاي راي گفت: امروز مردم ايران يك بار ديگر علاقه ارزش به كشور و نظام را نشان دادند. حضور چندين ساعته در صف راي نشان داد كه مردم خوب كشورمان در هر نقطه جهان، ايمان قلبي ارزش به همبستگي ملي را از دست نمي دهند.
گفتني است ، سفارت ايران در آذربايجان از ساعاتي قبل شاهد حضور ايرانيان زيادي بود به نحوي كه صف چندصدمتري تا ساختمان ورودي حوزه كسب راي ، خبرنگاران و عكاس هاي خارجي را به محل سفارت كشانده بود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ايران | صندوق | ورزش های زورخانه ای | کشتی پهلوانی | کمیته IZSF | مهرعلیزاده |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog