متفاوت توقات شرعی افق مشهد اذان ظهر مشهدمقدس

متفاوت: توقات شرعی افق مشهد اذان ظهر مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز ورزشی اردوی تدارکاتی در صربستان داریم/ قوانین تازه داوری تکواندو در کره مسئله ساز می شود ، کمرانی

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان از برگزاری اردو تدارکاتی با حضور تیم های اروپایی در تیرماه به میزبانی کشور صربستان خبر داد.

اردوی تدارکاتی در صربستان داریم/ قوانین تازه داوری تکواندو در کره مسئله ساز می شود ، کمرانی

مهرو کمرانی در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان بیان کرد: تیم ملی تکواندو بانوان جهت کسب تجربه و آمادگی زیاد قبل از مسابقه های جهانی کره جنوبی، اردوی تدارکاتی را در کشور صربستان به مدت یک هفته در تیرماه برگزار می کند.
وی ادامه داد: این اردوی تدارکاتی به دعوت تیم ملی صربستان و با حضور کشورهای کرواسی، ترکیه، یونان و اسپانیا از 9 تا 19 تیرماه برگزار می شود که عالی ترین وقت جهت ارزیابی عملکرد ملی پوشان کشورمان است تا قبل از حضور در مسابقه های جهانی نقاط ضعف و قوتشان را شناسایی کنیم.

عبارات مهم : مسابقه

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان راجع به عملکرد ملی پوشان در بازی های کشورهای اسلامی باکو عنوان کرد: تکواندوکاران تیم در حال حاضر جوان و بی تجربه هستند که از رده نوجوانان و جوانان وارد تیم ملی بزرگسالان شدند و به همین علت نتوانستند عملکردی که مد نظرکادر فنی بود را در بازی های کشورهای اسلامی باکو برآورده کنند و در خیلی از مسابقه ها نتیجه را به سادگی واگذار کردند.
وی تصریح کرد: در این دوره از بازی ها بر خلاف تصور تمام کشورها با قهرمانان خود حاضر شدند و این عنوان کار ملی پوشان را با مشکل رو به رو کرد و نتیجه مورد نیاز کسب نشد. همچنین تیم ترکیه و جمهوری آذربایجان با مهره های مهم خود وارد این مسابقه های شدند و به آسانی مدال های زیادی را کسب کردند.
کمرانی در ادامه افزود: از طرفی مسابقه با نفرات مهم تیم ها در این دوره بازی ها باعث شد تکواندوکاران ما ارزیابی خوبی از عملکرد خود کسب کنند تا در مسابقه های جهانی کره جنوبی با آشنایی بیشتری با حریفان خود به مسابقه به پردازند.
سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان راجع به اینکه تکواندوکاران با تجربه در تیم ملی حضور ندارند، بیان کرد: متاسفانه زیاد بانوان تکواندوکار کشورمان زمانی که ازدواج می کنند دنیای حرفه ای ورزش را کنار می گذارند و به همین علت در هر دوره نفرات جدیدی به تیم ملی وارد می شوند که تجربه کافی از مسابقه های جهانی را ندارند و این عنوان کار ما را با مسئله مواجه می کند.
وی در ادامه بیان کرد: در هر دوره ما تکواندوکاران را به حد مسابقه های جهانی می رسانیم و پرسشها متفاوت باعث می شود از تیم خداحافظی کنند و ما با کمبود ملی پوشان حرفه ای مواجه شویم. امیدوارم روزی برسد که بتوانیم از بانوان با تجربه در مسابقه های جهانی استفاده کنیم و نتیجه ای در خور تکواندو کشور عزیزمان ایران را رقم بزنیم.
کمرانی راجع به حضور کیمیا علیزاده در مسابقه های جهانی کره جنوبی گفت: وی در تمام اردوهای تیم ملی حضور داشته و زیر نظر دکتر و کادر فنی به تمرینات پرداخته است.در حال حاضر با صحبتی که بین مسئولان فدراسیون و کادرفنی تیم و دکتر معالجه وی صورت گرفت با بازی کیمیا در مسابقه های جهانی کره جنوبی موافقت شد و وی در این دوره از مسابقه ها بر روی شیاپچانگ می رود.
وی ادامه داد: علیزاده هنوز هم ضرب دیدگی هایی دارد که باید بعد از مسابقه های کره جنوبی به معالجه آن بپردازد و ما امیدوار هستیم که کیمیا بتواند در این دوره مسابقه های دچار مصدومیت نشود و مدال خوش رنگی را کسب کند.
سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان راجع به مسابقه های جهانی کره جنوبی گفت: قوانین داوری در این مسابقه های تازه شده است و تغییراتی کرده که جهت تیم ها و تکواندوکاران مسئله ساز می شود آیا که از سیستم الکترونیک به KP ارتقا یافته و در این قوانین تازه نحوه امتیاز دهی به ضربات تکواندوکاران متفاوت شده است است و کادرفنی در وقت اعتراض به تصمیم داور در مسابقه های باید دقت کنند چون هر اشتباه با کسر امتیاز مواجه است.
وی تصریح کرد: خوشبختانه این قوانین جهت تمام تیم ها است و باید در این مسابقه های با احتیاط زیاد عمل کنیم تا امتیازات مورد نیاز را کسب کنیم.
سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان در آخر خاطر نشان کرد: امیدوارم اردوی صربستان بتواند در زیاد کردن آمادگی و روحیه ملی پوشان موثر باشد و در مسابقه های جهانی کره جنوبی خوش بدرخشیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مسابقه | تکواندو | تکواندو | کره جنوبی | کره جنوبی | سرمربی تیم ملی | تیم ملی تکواندو بانوان | مهرو کمرانی

اردوی تدارکاتی در صربستان داریم/ قوانین تازه داوری تکواندو در کره مسئله ساز می شود ، کمرانی

اردوی تدارکاتی در صربستان داریم/ قوانین تازه داوری تکواندو در کره مسئله ساز می شود ، کمرانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog