متفاوت توقات شرعی افق مشهد اذان ظهر مشهدمقدس

متفاوت: توقات شرعی افق مشهد اذان ظهر مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز کرمانشاه خط سرخ شهادت برگرفته از قیام عاشوراست

رئیس شرکت بسیج مستضعفین آرامش وامنیت کشور عزیزمان ایران اسلامی را مرهون ایستادگی ومقاومت شهدا و رزمندگان اسلام دانست.

خط سرخ شهادت برگرفته از قیام عاشوراست

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه ؛سردار غلامحسین غیب پرور پنجشنبه شب در یادواره شهدای عملیات غرورآفرین بازی دراز آرامش وامنیت کشور مرهون ایستادگی و مقاومت شهدا و رزمندگان اسلام که با حضور و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و قشرهای متفاوت مردم در جوار حرم احمد ابن اسحاق سرپل ذهاب برگزار شد، گفت: ایستادگی و مقاومت باعث پیروزی رزمندگان اسلام در برابر دشمن های شد و امروز نیز همین روش شهدا رمز پیروزی ما در برابر دشمن های انقلاب و اسلام است.

وی بیان کرد: مردمی که بی بصیرت بوده و در برابر دشمن کوتاه آمده اند رنگ آرامش و امنیت را نخواهند دید، لیکن که آرامش در پرتو ایستادگی و مقاومت ایجاد می شود.

عبارات مهم : اسلام

سردار غیب پرور، جهاد کبیر را به گفته رهبر انقلاب اسلامی قدرت نه گفتن به دشمن دانست و گفت: دشمنی دشمن های انقلاب با ما تمام نشده بلکه به روش های گوناگونی استمرار دارد از این رو ما نباید از آنان غافل شویم و نیاز است بیدار باشیم تا بتوانیم انقلاب را در خط مهم به پیش ببریم.
وی خاطرنشان کرد: خط سرخ شهادت که برگرفته از قیام عاشوراست تا به امروز وجود داشته و در آینده نیز وجود خواهد داشت و همین باعث شده است که رهبر انقلاب آینده ای درخشان را جهت کشور متصور شوند که نگاه ایشان به مردانی است که پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند.
رئیس شرکت بسیج مستضعفین تصریح کرد: مردم پای امام و انقلاب خود ایستادند و بعد از امام نیز پای رهبر و مقتدای خود ایستاده اند و دشمن های اسلام و انقلاب را ناکام گذاشته و امروز در کسوت مدافعان حرم از کیان اسلام محافظت کرده و جان خویش را در این مسیر فدا می کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: مظلومیت امامان معصوم (ع) از نخستین امام تا آخرین امام شهید وجود داشته و این مظلومیت در مورد امام عصر (عج) نیز وجود دارد وغفلت ما باعث غیبت ایشان شده است است.
مداحی صادق آهنگران در جوار حرم مطهر احمدبن اسحاق (ره) از دیگر برنامه های این آیین معنوی بود.
انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: اسلام | اسلامی | انقلاب | کرمانشاه | شهدا | بسیج مستضعفین | عملیات مرصاد |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog